Trwają zapisy
Zwiedzaj i odkrywaj nieznane turystom miejsca i zakamarki, o których wiedzą tylko mieszkańcy miasta. Foto wyprawa to długie fotograficzne spacery w towarzystwie przewodnika z biegłym językiem włoskim i fotografa! Na szlaku naszej fotograficznej wyprawy znajdą się najważniejsze miejsca i zabytki Wiecznego Miasta: Bazylika i Plac Św. Piotra, Fontanna di Trevi, Panteon, Forum Romanum, Piazza Navona, Colosseo, Piramida Cestiusza i Palatyn. Odkryjemy najstarszą część Rzymu-Zatybrze oraz Quartiere Cappodé.
Z Ogrodu pomarańczy będziemy fotografować jeden z najpiękniejszych widoków na miasto. W dzielnicy Monti, odkrytej przez Woody Allena, wypijemy włoskie espresso. To idealne miejsce do spokojnego spotkania i rozmów o fotografii. Poznaj Wieczne Miasto z zupełnie innej perspektywy! Zobacz, jak fotografować zabytki starożytności. Przeżyj przygodę i fotografuj rzymskie sacrum i profanum!
 Termin  / 4-8 marca 2020 
 Miejsce  /  RZYM 
Cena    / 1600 PLN ​​​​​​​
/opłata za noclegi, zajęcia z fotografii, opiekę przewodnika/
Cena nie obejmuje: kosztów transportu, wyżywienia, biletów wstępu do obiektów turystycznych, biletów na transport publiczny
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
Back to Top